Müügiinfo

Korteri broneerimine

Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni (kuni 1 kuu). Ostusoovi kinnitamiseks tuleb Ostjal tasuda broneerimislepingu sõlmimisel 5000 € suurune ettemaks.

Müügileping

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on Ostja poolt tasutud 15% ostu-müügihinnast.

Asjaõigusleping

Kui korterelamu ehitus on lõppenud, sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping. Lepingu sõlmimise eelduseks on, et Ostja tasub ülejäänud 85% ostu-müügihinnast, pärast mida toimub korteri omandiõiguse üleminek ostjale.

Lisainfo ja broneerimine: sales@metro.ee / +372 600 5646.

Lepingu hinnas sisaldub:

 • korteri lõplik valmidus vastavalt projektdokumentatsioonile;
 • tasu tehnovõrkude rajamise ja liitumise eest
  (vesi, elekter, kanalisatsioon, keskküte);
 • andmeside ja telefoniside valmidus;
 • Targa Kodu süsteem (valitud korteritel);
 • jahutussüsteem (valitud korteritel).

Lepingu hinnas ei sisaldu:

 • parkimiskoht (hind 17 500 €);
 • panipaik (hind 5000 €);
 • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja);
 • liitumistasud andmeside ja telefonisidega liitumiseks.

Loome kodusid, mille väärtus
püsib üle aastate.

Metro Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba rohkem kui 15 aastat.

Meie eesmärk on arendada kinnisvaraprojekte, mis paistavad silma kõrge ehitus- ja viimistluskvaliteedi poolest ja kus on tulevastel elanikel tõeliselt hea elada.

Alates 2004. aastast oleme klientidele üle andnud rohkem kui 900 korterit ja 80 000 m2 põrandapinda.

KVALITEETNE. Usume, et tõeliselt hea on elada kvaliteetselt ehitatud ja viimistletud majas. Oluline on läbimõeldud planeering, hea sisekliima ja esteetiline sisekujundus.

USALDUSVÄÄRNE. Meie meeskond koosneb ehitusvaldkonnas kogenud spetsialistidest. Teeme koostööd pikaajaliste partneritega, kelle peale saame kindlad olla.

TULEVIKKU VAATAV. Igal võimalusel kasutame oma projektides loodussõbralikke materjale, taastuvenergiat ja moodsaid tehnoloogilisi lahendusi. Õpime ja areneme, et iga järgnev projekt oleks veelgi parem!

Tutvu meiega lähemalt www.metro.ee.