Arendaja

Meie Metro Capitalis planeerime oma arendusi nii, et saaksime nende üle uhkust tunda ka kauges tulevikus. See tähendab, et me investeerime keskkonnasäästlikku ehitusse, kasutame taastuvenergiat ja eelistame loodussõbralikke materjale.

Me loome elukeskkonda, kus tahaksime ka ise oma lähedastega koos aega veeta ja vanaks saada. Me soovime, et tervislikke elustiilivalikuid oleks lihtne teha ning et tegevusi jätkuks nii väikestele kui ka suurtele.

Me teame, et asukohast ei ole midagi tähtsamat. Seetõttu arendame oma projekte piirkondades, milles näeme suurt potentsiaali mitte ainult täna, vaid ka tulevikus.

Kuid me armastame ka väljakutseid. Valime oma arendustele asukohad ja lahendused, mis pakuvad põnevust nii arendajale, arhitektile kui ka insenerile. Seetõttu leiad meie arendusi erinevatest paikadest üle Tallinna: Kalamajast Piritani ja Kadriorust Vanalinnani.

Loome kodusid, mille väärtus
püsib üle põlvkondade.

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba enam kui kümme aastat. Meie eesmärk on luua selline elukeskkond, mille tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.

Finantseerime oma arendusprojekte pikaajaliste partneritega, kellega koostöös on tagatud projektide edukas lõpuleviimine ja tähtaegade täitmine ka turbulentses majanduskeskkonnas.

Oleme viimase paari aastaga rajanud Tallinnasse enam kui 400 uut korterit ja andnud klientidele üle enam kui 50 000 m2 põrandapinda. See teeb meist ühe suurima tegija uute korterite arendus- ja müügiturul.

Meie arenduste portfooliosse kuuluvad näiteks moodsat ja ajaloolist lõimiv Metro Plaza ärihoone, luksuslik Meerhofi Kvartal, suurejoonelised Pirita rannahoone ja lillepaviljon ning mereäärsed Tivoli ja Kiikri Residentside elamurajoonid. Nüüd on meie saavutuste pikka nimekirja lisandunud ka nooblid Toom-Kuninga 15 hooned.